Kierownik Produktu / Product Manager

Novascon Pharmaceuticals specjalizuje się w opracowywaniu i wprowadzaniu do aptek nowatorskich suplementów diety i wyrobów medycznych. W naszej ofercie znajduje się kilkanaście marek o szerokim zakresie zastosowania prozdrowotnego. Nasze najbardziej znane marki to Insulan, Detramax, Ceviforte, Depresanum, Thonsilan.

Obecnie poszukujemy doświadczonych Kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa, Al. Jana Pawła II 80.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie i wdrożenie strategii marketingowych dla powierzonych w zarządzanie produktów, przygotowywanie planów marketingowych i aktywności w celu realizowania sprzedaży i profitu.

Główne zadania:

  • przygotowywanie analiz rynkowych, planów marketingowych, promocyjnych, budżetowych, planów sprzedaży i zysku dla powierzonych produktów,
  • monitorowanie pozycji produktów na rynku, jak również działań konkurencji, opracowywanie odpowiednich działań marketingowych i najbardziej efektywnych narzędzi służących realizacji sprzedaż,
  • kontrola wydatków budżetowych,
  • ustalanie polityki cenowej dla produktów,
  • efektywna współpraca z zespołami sprzedażowymi,
  • prowadzenie szkoleń merytorycznych dla przedstawicieli oraz udzielanie merytorycznego wsparcia podczas sympozjów, warsztatów i konferencji. Pełnienie roli eksperta w zakresie powierzonych produktów,
  • odpowiedzialność za działalność promocyjno-marketingową w zakresie zgodności z obowiązującymi przepisami prawa.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe – preferowane z zakresu marketingu,
  • znajomość rynku farmaceutycznego,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w marketingu produktów aptecznych,
  • doświadczenie w prowadzeniu skutecznych kampanii on-line,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • kreatywność, umiejętność samodzielnej, dynamicznej pracy,
  • konsekwencja i wytrwałość w realizacji powierzonych zadań,
  • aktywne prawo jazdy kat. B.

Idealnemu Kandydatowi proponujemy:

  • interesującą, samodzielną oraz odpowiedzialną pracę z suplementami wysokiej jakości,
  • motywujące wynagrodzenie, adekwatne do wyników pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez wyzwania,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych w języku polskim na adres: rekrutacja.marketing@novascon.pl

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać następującą klauzulę:

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez NOVASCON PHARMACEUTICALS sp. z o.o., Al. Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa, moich danych osobowych w celu realizacji tego procesu rekrutacyjnego oraz innych procesów rekrutacyjnych realizowanych w przyszłości przez NOVASCON PHARMACEUTICALS sp. z o.o.

Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany, iż:

– administratorem moich danych osobowych zebranych na podstawie niniejszej zgody jest NOVASCON PHARMACEUTICALS sp. z o.o., Al. Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa,

– mam prawo wglądu do treści moich danych osobowych oraz żądania ich poprawienia lub usunięcia”.