O firmie

Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. to jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm działających na polskim rynku aptecznym

Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. to jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm działających na polskim rynku aptecznym już od 10 lat. Według danych renomowanej firmy IMS Health, Novascon Pharmaceuticals zajmuje 40. pozycję w gronie największych firm oferujących produkty dostępne bez recepty oraz 14. pozycję w gronie firm oferujących suplementy diety. Jest spółką o stałym przyroście sprzedaży w stosunku do roku poprzedniego.*

Firma specjalizuje się w opracowywaniu i wprowadzaniu na rynek nowatorskich suplementów diety, dietetycznych środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego oraz wyrobów medycznych. W jej ofercie znajduje się blisko 40 innowacyjnych produktów o szerokim zakresie zastosowania. Najbardziej znane marki spółki to Detramax, Insulan, Polomag, Ceviforte, Tonaxinum.

Zgodnie ze swoją misją Novascon Pharmaceuticals opracowuje zarówno produkty dla niemowląt i dzieci, jak też osób dorosłych, gdyż niezależnie od wieku każdy potrzebuje ważnych dla zdrowia substancji odżywczych.

Od chwili rozpoczęcia działalności w 2007 roku firma łączy nowoczesną technologię z najwyższą jakością, respektując w ten sposób zasadę: najważniejsze jest zdrowie. Atuty firmy to zespół zaangażowanych profesjonalistów, nowoczesne zaplecze technologiczne, konsekwentnie realizowana wizja rozwoju firmy. Firma planuje dalej poszerzać swoje portfolio, w tym również o preparaty o statusie leków.